top of page

Wspaniałe rozpoczęcie wakacji.

Szanowni Państwo, Szkoła Muzyki Modesto, działająca w Szczecinie obchodzi w tym roku 5 urodziny.

W ciągu tych kilku lat prężnie i efektywnie działamy na polu artystycznym i edukacyjnym stając się wizytówką naszego miasta. Ideą naszej szkoły jest to aby rozwijać muzycznie dzieci, młodzież, dorosłych oraz pokazywać młode talenty na różnego rodzaju wydarzeniach.


Chlubą naszej szkoły są nasi wspaniali Uczniowie, którzy biorą udział w wielu konkursach oraz koncertach muzycznych. Projekty artystyczne jakie tworzymy dla naszych uczniów pozwalają im rozwijać swoje pasje, doświadczenie sceniczne oraz potrzebne obycie w świecie muzyki.

Jesteśmy też dumni z naszych działalności charytatywnych. Współpracujemy z Fundacją "Freeja" P. Moniki Siekiewic,z prowadząc zajęcia muzyczne dla młodzieży w Ośrodku Socjoterapii w Szczecinie.

Jako kadra swoją grą oraz śpiewem w lutym tego roku, wspieraliśmy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie, a także zbiórki pieniędzy dla potrzebujących chorych dzieci.


Chcemy wciąż pokazywać naszym uczniom, że mając pasję można czynić dobro. Wiele oddaliśmy z naszej pracy a teraz sami potrzebujemy wsparcia po to, by móc zrealizować nasze plany związane z organizacją Koncertu Letniego uczniów naszej szkoły.


Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe i nie tylko naszego wydarzenia, które odbędzie się 18 czerwca 2023 r w Sali Kominkowej Galerii 13 Muz w Szczecinie o godz. 12:00.

Uczniowie zagrają na pianinie, skrzypcach, perkusji ale także będzie można usłyszeć piękny śpiew oraz małą niespodziankę muzyczną przygotowaną przez Kadrę naszej szkoły.

Bardzo chętnie przedstawimy wszystkie szczegóły związane z patronatem i wydarzeniem na spotkaniu.


Kto wie, może w naszej szkole uczy się druga Celin Dion, John "Bonzo" Bonham czy Vanessa-Mae. Zapraszamy aby to sprawdzić i wspomóc rozwój młodych talentów. :)


Będziemy bardzo wdzięczni za każdy gest dobrej woli.

Z góry dziękujemy również w imieniu naszych wspaniałych uczniów.Koszt wejściówki 15 zł. Czekamy na Was! :)


Comentarios


bottom of page