top of page
Maciej_edited_edited.jpg

Maciej Mazur

Absolwent Akademii Morskiej w Szczecinie, magister inżynier z zawodu, wokalista
z zamiłowania. Swoją sceniczną przygodę zaczął we wczesnych latach szkolnych, gdzie brał udział niemal we wszystkich przedstawieniach. Był wówczas zapalonym recytatorem poezji oraz fragmentów książek na wielu konkursach recytatorskich. 
 
Jego marzeniem było skończyć studia aktorskie, dlatego przez długi czas swojej edukacji szlifował umiejętności, uczęszczając m.in. na zajęcia z aktorami polskiej sceny teatralnej oraz koła teatralnego. 

Muzykować zaczął dopiero na studiach, gdzie zaciągnął się do uczelnianego Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie (obecnie Chór Politechniki Morskiej w Szczecinie),
z którym to zwiedzał świat, zdobywając tym samym wiele prestiżowych nagród na zagranicznych festiwalach muzyki chóralnej. Miał wówczas okazję pogłębić dziedzinę pracy nad głosem, poszerzając ją o aspekty muzyczne. 

Po kilku latach muzykowania w chórze, zdecydował się pójść o krok naprzód
i spróbował swoich sił w telewizyjnych programach muzycznych, tj.: Idol Polska, The Voice of Poland oraz Szansa na sukces, gdzie zdobył uznanie od gwiazd polskiej sceny muzycznej. Miał również okazję być gościem muzycznym w programie
Dzień Dobry TVN oraz zasiadł w jury na konkursie wokalnym. 

W wolnym czasie zajmuje się śpiewaniem, nagrywaniem TikToków oraz pisaniem tekstów piosenek. Maciej kocha podróżować oraz aktywnie spędzać czas z rodziną. Jest miłośnikiem zwierząt, a jego oczkiem w głowie jest jego pies. 

Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia do Maćka z emisji głosu, śpiewu, dykcji, pracy z mikrofonem oraz pracy przed kamerą, "Bo przecież nie taki diabeł straszny...".

bottom of page