OFERTA MODESTO

Szkoła Muzyki Modesto poza profesjonalnymi zajęciami dostosowanymi do potrzeb klienta oferuje również szereg innych usług.
Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Grać na pianinie

Zajęcia indywidualne gry na instrumentach, kształcenia słuchu, teorii muzyki oraz nauki śpiewu to sesje nauczania muzyki, podczas których instruktor skupia się na uczeniu pojedynczego ucznia. Oto kilka informacji na temat typowych zajęć indywidualnych:

1. Częstotliwość: Zajęcia indywidualne zazwyczaj odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu przez około 30-60 minut.

2. Wybór przedmiotu: Każdy uczeń może wybrać zajęcia, na które chce regularnie uczęszczać. U nas w szkole mamy do wyboru takie instrumenty jak: gitara basowa, pianino, skrzypce, trąbka, saksofon, perkusja. Jest również możliwość zapisania się na zajęcia nauki śpiewu, emisji głosu, kształcenia słuchu oraz teorii muzyki.

3. Poziom zaawansowania: Instruktor będzie dostosowywać materiał do poziomu zaawansowania ucznia. W zależności od tego, czy uczeń jest początkujący czy już gra od jakiegoś czasu, instruktor może uczyć podstawowych technik lub bardziej zaawansowanych umiejętności.

4. Indywidualne podejście: Indywidualne lekcje są idealne dla uczniów, którzy potrzebują większej uwagi i specjalnego podejścia. Instruktorzy indywidualni mogą skupić się na konkretnych obszarach, na których uczeń potrzebuje pomocy, a także odpowiedzieć na indywidualne pytania i zainteresowania ucznia.

5. Repertuar: Na zajęciach indywidualnych zwykle uczniowie uczą się różnych utworów i stylów muzycznych, w zależności od preferencji i celów. Instruktorzy pomagają uczniom w doskonaleniu technik gry, interpretacji utworów oraz pracy nad dynamiką i ekspresją.

6. Przygotowanie do występów: Instruktorzy indywidualni pomagają również uczniom w przygotowaniu się do występów, konkursów lub egzaminów. Pomagają w wyborze utworów, opracowują repertuar i pracują nad technikami występów na żywo.

fota na tło.jpg

„Modesto” to zespół, w którym występują zawodowi muzycy, aktywnie działający w całej Polsce oraz za granicą. Łączymy swoje muzyczne doświadczenia i pasję tworząc wspaniałą oprawę muzyczną imprez okolicznościowych. W swojej ofercie mamy dla Państwa przygotowane utwory muzyki klasycznej, rozrywkowej, polskiej i filmowej, które udoskonalą każde wydarzenie. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej, pozwala nam na zaoferowanie szerokiego zakresu repertuaru.

Wypożyczalnia instrumentów

Zajęcia grupowe